objednat Dárkový poukaz Obdržíte ihned emailem
prohlédnout Nabídku kurzů Vinařského institutu

Projekty

TOP sommeliérský výběr

Zážitek ze skvělých vín, zábava a poučení v jedné krabici. Sady vín, která vybírají špičkoví sommelieři. Vína můžete sami nebo s přáteli ohodnotit pomocí přiložených tabulek stobodového hodnocení a srovnat si tak své hodnocení s hodnocením sommeliera, ke kterému získáváte přístup.

Domácí sommelier – edice kurzů pro samouky na DVD

Z pohodlí domova si můžete osvojit základní znalosti o víně s mistrem světa v sommelierství Ivo Dvořákem a šéfkuchařem Miroslavem Husákem.

TOP vinařský cíl – víno a zážitek

TOP vinařský cíl je bedekr, který pomáhá milovníkům vína při cestě za vínem najít ten správný cíl. Bedekr vytváří osobnosti spojené s vínem, vinařskou turistikou, architekturou.

Den vinařem

Jednou zažít je lepší než stokrát slyšet. Staňte se na den vinařem a zažijte reálnou práci na vinici spolu s návštěvou vinařství a ochutnávkou ve sklípku. Zážitkový program je vhodný pro jednotlivce i firemní kolektivy.

Voda vhodná k vínu – jak vybrat správnou vodu k vínu

Zažitá představa, že přírodní (neochucené) vody chutnají všechny stejně, je zcela mylná. Naopak. Rozdíly jsou v mnoha případech markantní. Vinařský Institut společně s Asociací sommelierů ČR a odborníky z oblasti hydrogeochemie vyvinul proces CERTIFIKACE, který nezávisle posoudí jednak chuťové…

Tradiční enogastronomie

Vzdělávací program pro provozní, kuchaře, číšníky a servírky. Získejte konkurenční výhodu pod vedením špičkových odborníků!