objednat Dárkový poukaz Obdržíte ihned emailem
prohlédnout Nabídku kurzů Vinařského institutu

Objednávka DVD

Recepty na snoubení vína a pokrmů

Snoubení vína a pokrmů je gastronomickým zážitkem. Šéfkuchař Miroslav Husák připravuje pokrmy podle originálních receptur a sommelier Ivo Dvořák k nim snoubí skvělá vína. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte některý z receptů na snoubení vín a pokrmů. Odměníte tak sebe i své okolí.

Obsah DVD:

  • Principy snoubení vína a pokrmů
  • Snoubení dle menu (včetně receptů na přípravu pokrmů) (aperitiv, předkrm, polévka, teplý předkrm, hlavní chod, dezert)
  • Snoubení se studenými pokrmy
  • Tipy na snoubení při sezonních příležitostech

 

Obsah tištěné přílohy:

  • Shrnutí principů snoubení
  • Recepty na přípravu pokrmů a doporučená vína.


Vstupte do světa vína

DVD "Vstupte do světa vína" je sommelierským kurzem pro samouky. Z pohodlí domova si tak můžete osvojit základní znalosti o víně s mistrem světa v sommelierství Ivo Dvořákem. DVD obsahuje celkem pět kapitol :
Jak víno vybrat – (orientace v jakostním třídění vín, geografickém třídění, co číst na etiketě), jak víno uskladnit (skladování v domácích podmínkách, archivace), jak víno servírovat (servis bílých, šumivých a červených vín včetně dekantace), jak víno degustovat (základy degustace COS, praktické ukázky a procvičení na třech typech vín, jak snoubit víno a pokrmy (základní pravidla snoubení chutí, praktické procvičení na dvou typech vín a sýrů). DVD je opatřeno tištěným manuálem, kde naleznete rady sommeliera ke každé kapitole, ale také seznam pomůcek a vín pro praktické procvičení servisu, degustace a snoubení. Manuál dále obsahuje přehledné grafy třídění vín, tabulky k servisu, degustaci a snoubení. Celková délka DVD je 43 minut.

 

 

DVD ukázka k nahlédnutí

Recepty na snoubení vína a pokrmů

Počet DVD "Recepty na snoubení vína a pokrmů"


Průběžné shrnutí objednávky

Cena DVD vč. DPH 398


DVD zasíláme poštou do 3 pracovních dnů od obdržení platby.

Poštovné a balné je ZDARMA.